1e Pinksterdag: rondleiding om 10.00 uur precies + kinderrondleiding (vanaf 7 jr), start om 10.00 uur en aanmelden is gewenst.
Nu het voorjaar de kooi groen kleurt en diverse planten, bomen en struiken bloesem dragen, willen wij u graag vertellen over dit unieke stuk natuur midden in uw woonomgeving. Met allen die om 10.00 uur binnen zijn, gaan onze gidsen op pad. Komt u later, dan vindt u helaas een gesloten poort.
Ons kinderhoekje. Kom je ook kijken?
Powered by iCagenda
Het beroep van kooiker is eeuwenoud en gebonden aan tradities. Wil je zien hoe de kooiker vroeger aan het werk was?
Tijdens een rondleiding kun je een kijkje nemen 'achter de schermen' en ga je even terug in de tijd. Wij verzorgen rondleidingen voor groepen belangstellenden, scholen en verenigingen.
Educatie en rondleidingen >>
In de agenda vind je alle info met betrekking tot nieuwe rondleidingen, de Landelijke Natuurwerkdag 2022 en NL Doet 2023.
Eendenkooi Maaspoort bestaat dit jaar 350 jaar! Het bestuur is bezig met het ontwikkelen van een plannetje om dit te vieren.
Een paar keer per jaar brengen wij een nieuwsbrief uit. In deze nieuwsbrieven leest u alles over wanneer er rondleidingen zullen plaatsvinden, info over hoe en wanneer u ons kunt komen helpen en vindt u nieuwtjes en foto's.
Wilt u de nieuwsbrief van de Stichting Eendenkooi Maaspoort ontvangen, stuur dan een mail naar Rut Stokman:
r.a.m.stokman@home.nl
Nieuwsbrief-archief
Lees eerdere uitgaves van onze nieuwsbrief >>
© 2022 Eendenkooi Maaspoort
Realisatie: Yepdesign